Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Світлодіодні світлові опори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлові опори для зовнішнього освітлення

Вирішити завдання освітлення нових мікрорайонів, площ, бульварів, адміністративних та культурних центрів та заміських комплексів у єдиному стилі легко, якщо купити світлові опори – комплекти відповідної потужності у необхідній кількості. Грамотно підібрані комплекти зовнішнього освітлення, до яких входять освітлювальні опори та вуличні світильники, здатні суттєво покращити зовнішній вигляд міського краєвиду.
Для відкритих парковок чи автомагістралей правильніше підбирати консольні опори, а для місць відпочинку – декоративні паркові стовпи. Естетичні, декоративні світлові комплекти в Україні з одноріжковими або багаторіжковими кронштейнами прикрашають парки, сади, пішохідні вулиці в багатьох містах нашої країни.
У каталозі компанії Смарт Лайтинг з художнім смаком та знанням справи підібрано комплекти з опор та світильників, а також готові для встановлення конструкції. Відповідно до побажань клієнта, ми підберемо мінімальний оптимальний комплект вуличного світлового обладнання, який гарантовано впорається із завданням освітлення території будь-якої площі.

Особливості виготовлення світлових опор вуличного освітлення

Комплекти, що складають, виготовляються з високоякісних матеріалів на заводах Європи, Туреччини та відповідають усім стандартам якості. Наприклад:
для садово-паркових декоративних опор – анодований алюміній, сталевий трубний прокат квадратного або круглого перерізу з обов'язковою антикорозійною обробкою, сталеві опори із зовнішнім синтетичним покриттям;
для магістральних опор – анодований алюміній, гальванізована сталь із порошковим забарвленням.
Все частіше в містах вважають за краще встановлювати світлові LED комплекти, які:

  • екологічно безпечні;
  • не чутливі до перепадів напруги;
  • економічні;
  • мають тривалий термін служби;
  • стійкі до температурних коливань;
  • характеризуються високим рівнем захисту від пилу та вологи;
  • не пульсують під час роботи.

Велике значення має тип джерела світла, встановлений у світильнику. У сучасних світлових комплектах найчастіше застосовуються LED джерела світла, що мають широкий спектр свічення від холодного 6000К до теплого 2700К, так само активно застосовуються варіанти динамічного різнобарвного підсвічування RGB
За типом установки опори бувають вкопивані та монтуються на бетонні фундаменти. Підведення електропроводки здійснюється переважно усередині стовпів, доступ до світильника та кабелю всередині опори здійснюється через спеціальний лючок.

Комплекти вуличного освітлення в асортименті

Ознайомтеся з пропозиціями провідних польських, італійських, турецьких, французьких виробників із нашого каталогу та підбирайте великий світловий комплект під свої потреби. У нас є пропозиції для реалізації будь-яких дизайнерських задумів, різноманітних ландшафтів та умов експлуатації.Смарт Лайтинг – одна з провідних компаній в Україні, співробітники якої успішно справляються зі створенням та запуском різноманітних світлових проектів для приватних, комерційних та державних замовників. Коли потрібен професійний та якісно реалізований проект – звертайтесь до фахівців. Для наших клієнтів вартість проектування та на світлові комплекти ціна більш ніж лояльна. Телефонуйте!

Вгору