Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Світлові опори BSI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлові опори BSI

Виготовляються за найсучаснішими технологіями світлодіодного обладнання для вулиць. Вони довговічні, розумні, безпечні та ефективні. Турецький виробник вуличного освітлення BSI виробляє виключно високоякісні вуличні світлодіодні світильники, укомплектовані стовпами освітлення, ціна яких є об'єктивною для проектів з будь-якими рівнями бюджетів. Основні переваги світлові опори BSI:

  • Довговічність. LED ліхтарі BSI можуть похвалитися надзвичайно тривалим терміном експлуатації. За умови використання світлодіодних світильників для вулиць виключно у темний час доби вони безперебійно функціонуватимуть до 25 років.
  • Економічність. У порівнянні зі звичайними ліхтарями подібні LED світильники використовують удвічі менше за електричну енергію, не перевантажуючи роботу мережі. Не вимагають додаткових фінансових вкладень під час монтажу, оскільки досить просто встановлюються. Їх легко прикріпити на стовпи, стіну чи іншу поверхню.
  • Надійність. Світлодіодні консольні світильники на стовпи мають герметичну конструкцію, яка стійка до впливу навколишнього середовища, запобігаючи попаданню бруду, пилу, води всередину виробу. Такі світлодіодні вуличні світильники не втрачають ефективності за будь-яких кліматичних умов.
  • Довговічність. LED ліхтарі на вуличні стовпи можуть похвалитися надзвичайно тривалим терміном експлуатації (10–15 років). За умови використання світлодіодних світильників для вулиць виключно у темний час доби вони безперебійно функціонуватимуть до 25 років.
  • Безпека. LED освітлення є абсолютно екологічним та нешкідливим. Світлодіодні лампи не містять у своєму складі ртуті та інших небезпечних речовин, не потребують утилізації.
  • Чудова світлопередача. LED світильники на вуличні стовпи дозволяють отримати м'яке освітлення без мерехтіння та миготіння.
Вгору