Оранжерея ВДНГ, Київ

Світильники Beauregard французької фабрики ТМ Eclatec.

Детальніше

 

 

Даринок, Київ

Освітлювання території на найбільшому маркет-моллі столиці "Даринок".

Детальніше

 


Міське озеро, Івано-Франківськ

Освітлювання території у Івано-Франківську.

Детальніше

 

 

Парк Наталка, Київ

Освітлення парків та зон відпочинку городян нашої столиці, а також багатьох інших міст, по праву займають одне з перших місць у портфоліо нашої команди! У парках, де стоять наші комплекти для зовнішнього освітлення, безпечно і комфортно. Для сімейного відпочинку та для туристичних екскурсій.

Детальніше

 

 

Площа Миру, Краматорськ

Центральні площі міст із гордістю висвітлені нашою командою проектантів. Сучасне освітлювальне обладнання яскраво підкреслює технологічність та успішність проекту освітлення, його гармонійну архітектурну присутність у міському ансамблі сьогоднішнього сучасного мегаполісу.

Детальніше

 

 

Логістичний комплекс Імперіал, Одеська область

Серед реалізованих проектів освітлення зустрічаються високотехнологічні, що йдуть в ногу з часом.
https://rosa.pl/ru/realizacje

Детальніше

 

 

Котеджне містечко Грін Хілс, Київська область

Асортимент нашої компанії повністю задовольняє потреби котеджних містечок у зовнішньому освітленні. Ландшафтне освітлення галявин та газонів, освітлення пішохідних тротуарів та доріжок, автомобільні дороги та під'їзди до будинків. Для всіх цих об'єктів у нас є освітлювальні комплекти, стовпчики, опори та світильники.

Детальніше

 

 

Зелений квартал, Бровари

Вуличне освітлення житлових кварталів один із улюблених видів проектів зовнішнього освітлення нашої команди. Ми з радістю беремо участь у благоустрої нового місця проживання городян та радіємо їх затишними вуличками міст, де дійсно комфортно та безпечно можна прогулюватись із сім'єю та гостями.

Детальніше

 

 

Ресторан Прага, Київ

Ресторани, музеї, театри та багато інших культурних об'єктів часто потребують гарного зовнішнього освітлення. Це витончено підкреслить їхні архітектурні особливості, залучить нових клієнтів та відпочиваючих. Зробить відпочинок у цих місцях по-справжньому комфортним та безпечним.

Детальніше

 

 

Піонерський квартал, Київська обл.

Здесь идет описание проекта, которого пока нет.

Детальніше

Проект вуличного освітлення

виконаний командою "СМАРТ ЛАЙТИНГ", є ключовим пунктом у прийнятті рішення про співпрацю з нами. Професійний інженерний підхід до виконання технічного завдання, сучасний креативний дизайн інсталяцій, заснований на багатому досвіді вже виконаних проектів зовнішнього освітлення, великий брендовий портфель надійних виробників систем зовнішнього освітлення, який дозволяє задовольняти будь-яку цінову і архітектурну потребу.

Вартість проектування зовнішнього освітлення

стає ще одним фактором, який зверне вашу увагу на співпрацю зі СМАРТ ЛАЙТІНГ. Наші досвідчені фахівці готові виконати унікальний проект відповідно до основних архітектурних вимог та трендів, технічним завданням на об'єкті та бюджетом, який має замовник. При повному комплексному виконанні всіх стадій проекту в нашій компанії (від підбору обладнання до постачання світильників) світлотехнічний розрахунок буде виконаний безкоштовно. Це включає підбір потужності обладнання, висоти його установки, розміщення опор освітлення і світильників на місцевості, карта освітленості з ізолюксами, складання специфікації та кошторису.

Етапи світлотехнічного проектування

Над тим, щоб створити ефективне освітлення, зовнішнє працює команда інженерів і дизайнерів.В результаті з'являється пакет документів, який складається з:
• технічного завдання – необхідно для правильного розуміння завдання виконавцем та визначення бюджету;
• концепції підсвічування – вивчення об'єкта фахівцями;
• дизайн-проект – створюється світлодизайнером;
• техніко-економічного обґрунтування – вибір оптимального комплекту приладів, виходячи з їхнього сумарного споживання електроенергії;
• 3D візуалізація – демонстрація замовнику підсумків роботи;
• розташування обладнання – визначення місць встановлення приладів; місць прокладання кабелів;
• електротехнічних креслень – розрахунок навантаження на мережу;
• креслень систем управління – найчастіше системи встановлюють автоматичні чи напівавтоматичні;
• комплектації електрощитів – користуємось перевіреним обладнанням;
• специфікація обладнання.
Проекти, що вже виконані нашою компанією, свідчать про наш багатий досвід у проектуванні світлотехнічних систем зовнішнього освітлення, про нашу надійність як постачальника на складні комплексні об'єкти. Проекти СМАРТ ЛАЙТІНГ
Працюючи з нами, ви назавжди закриєте собі питання як вирішити складне завдання створення яскравої світлової інсталяції для свого інвестиційного проекту.