Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Оцинковані опори висвітлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сталеві вуличні опори

це несучі конструкції, на яких встановлюються джерела вуличного освітлення, прожектори та інші світильники. Їх застосовують для освітлення дворів, вулиць, автомобільних трас, архітектурних споруд. Усі металеві вуличні опори в залежності від цілей їхнього використання поділяються на види:

  • Силові
  • Несилові
  • Високомачтові

Несилові опори використовують для розміщення освітлювальних приладів. Електричний кабель до них підводиться із землі і далі проходить усередині конструкції опори. Сталеві вуличні опори виготовляються із сталевого прокату, якому шляхом вигину надається форма усіченого гладкого або гранованого конуса. Найбільшого поширення набули сталеві вироби, які обробляються зовні цинком та лакофарбовим складом.
Силові опори застосовуються для підвіски електричного кабелю та приладів, що висвітлюють магістралі, вулиці, підприємства та інші об'єкти. Конструкції виготовляють із високоміцної сталі, здатної витримати навантаження до 300 кг. Їх зовнішня сторона обробляється цинком, щоб уникнути корозії, що продовжує термін їхньої служби до 30 років і більше.

Вгору