Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Вбудовані фасадні світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вбудовані фасадні світильники

Універсальні настінні вбудовані фасадні світильники представлені безліччю форм та розмірів. Ви можете вибрати між круглим і прямокутним світильником, а також між верхніми, нижніми та двосторонніми, низхідним або тільки висхідним розподілом світла. Ці світлодіодні вбудовані настінні світильники відрізняються надзвичайно лаконічним дизайном та пропонують різні варіанти освітлення, відкидаючи м'яке світло по периметру світильника або створюючи ефект односпрямованого або двоспрямованого освітлення, або 360-градусного освітлення стіни. Якщо вам подобається ефект настінного трубчастого світильника, вам сподобається дизайн та високі характеристики повністю герметизованої гнучкої світлодіодної стрічки для лінійного освітлення, яку можна комбінувати з декількома аксесуарами, такими як квадратні та круглі розсіювачі та лінійні профілі. Панорама доступних настінних світильників, що вбудовуються, включає в себе напрочуд широкий і різноманітний асортимент ступінчастих фасадних світильників. Ці світильники бувають трьох різних форм: круглі, квадратні та лінійні. Вони відрізняються простою конструкцією, яка включає різну кількість і типи джерел світла: пропонують акуратне втоплене настінне кріплення, що забезпечує різні варіанти світлового променя 90-180° (класичний або асиметричний).

При пошуку ідей для зовнішнього освітлення або охоронного освітлення правильно підібрані вбудовані фасадні світильники можуть відкрити двері у світ оригінальних дизайнерських рішень. СМАРТ ЛАЙТИНГ радий представити вам свою пропозицію в асортименті вбудованих світильників та сучасні ідеї настінного, фасадного акцентного освітлення.
Серед вбудованих світильників для зовнішнього освітлення представлено велику різноманітність світильників для монтажу у козирки будівель, освітлення вхідних груп та світильників з вузьким та широким світлорозподілом. Ви можете вибрати серед сучасних світильників, прихованого монтажу, безрамкових світильників, переглядаючи оригінальну лінійку продукції.
Ви можете вибрати між круглим і прямокутним світильником, а також між розсіяним, сконцентрованим, низхідним або тільки висхідним розподілом світла. Дуже сучасні вбудовані настінні світильники для підсвічування сходів та сходів. Вироби представлені у великому виборі розмірів. Ці настінні світильники для будівель вирізняються надзвичайно вишуканим дизайном. Вони забезпечені різною кількістю світлодіодів, з різними розсіювачами, лінзами, відбивачами, від високоякісних виробників сучасних світлодіодів відповідно, які подвоюються у випадках, що забезпечують розподіл світла для забезпечення світлового комфорту та безпеки.

Вгору