СМАРТ ЛАЙТИНГ – креативний дизайн вуличного освітлення

Понад 10 років ми створюємо щось незвичне, щось дуже сучасне для ваших об'єктів. Візитна карта торгового центру, житлового комплексу, парку чи зони відпочинку — його освітлювальна інсталяція, його архітектура, підкреслена креативною та грамотно спроектованою системою освітлення – наша ідея має випереджати ринок.
Ми надаємо послуги з проектування та постачання обладнання для зовнішнього освітлення. Наша особлива пропозиція – професійно виконане вуличне та зовнішнє освітлення.
Наші партнери з Франції, Італії, Польщі, Туреччини – найкращі виробники зовнішнього освітлення: паркових та вуличних опор, світильників, світлових стовпів, архітектурного підсвічування, ландшафтного освітлення. Ми стежимо за світовими трендами в архітектурі, ми проектуємо, візуалізуємо, постачаємо вуличне та зовнішнє освітлення. Ландшафтні дизайнери та архітектори звертаються до нашої компанії. Отримують повний спектр послуг із освітлення зовнішніх просторів для комфортної та продуктивної роботи із замовником.
Ми підберемо потужність світильників та висота опор на території вашого об'єкту. Складемо специфікацію, виходячи з нашого величезного асортименту для зовнішнього освітлення. Організуємо поставку на об'єкт у найкоротші терміни.Чому проектне рішення саме в СМАРТ ЛАЙТИНГ буде оптимальним для об'єктів будь-якого рівня, від освітлення невеликого дачного освітлювальної інсталяції центральної площі обласного центру?

  • створення енергоефективних рішень, споживана потужність обладнання значно за відповідного проекту рівнем освітленості
  • в асортименті величезна різноманітність і класичних, і сучасних продуктів, які гармонійно впишуться у будь-який екстер'єр
  • наше уважне ставлення до ландшафтних та архітектурних особливостей вашого об'єкта не порушить гармонійності та естетики, створеної архітектором та дизайнером
  • визнанням гармонійності дизайну та високої якості виробів є численні нагороди та сертифікати, отримані нашою продукцією.
  • наші проекти освітили вулиці Харкова, Одеси, Львова, Краматорська, Мелітополя, Дніпра, Києва та ще багатьох міст України. Опори освітлення, різноманітні ЛЕД-світильники, світлодіодні інсталяції — наше обладнання представлено на вулицях усіх великих міст України.

Ми співпрацюємо з виробниками, що генерують та створюють напрямок та розвиток світлотехнічного ринку в Європі! Приєднуйтесь!))