Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Паркові опори із пластиковим покриттям

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Композитні паркові опори із зовнішнім покриттям із синтетичного матеріалу

– гармонійно доповнюють міську архітектуру та інфраструктуру. Опори освітлення із пластиковим покриттям призначаються для освітлення парків, скверів, зон для відпочинку городян, зелених територій, невеликих площ та ринків.
В асортименті компанії Смарт Лайтінг представлено 2 виробники такого типу освітлювальних стовпів з каучуковим покриттям. Італійський виробник синтетичних паркових опор, світильників та ландшафтного освітлення Fumagalli. А також польський завод ROSA – виробляє вуличні та паркові опори освітлення та світлодіодні зовнішні світильники.
Величезний асортимент типів композитні паркові опори, класичні освітлювальні стовпи з каучуку та сучасні пластикові опори освітлення, так само висот опор паркового освітлення, від 1,5 до 6 метрів, дозволяє підібрати відповідне освітлення для будь-якого об'єкта.

Опори із зовнішнім покриттям із синтетичного матеріалу

відрізняються високою естетикою, легкістю у транспортуванні та монтажі, стійкістю до впливу факторів зовнішнього середовища, високою механічною міцністю
Fumagalli створила та розробила унікальну поштову технологію, зареєстровану як FUMATECH. Технологія Fumatech надає освітлювальним опорам такі ж характеристики міцності, як у металевого стовпа, у поєднанні з усіма перевагами з точки зору стійкості до іржі і корозії, які може запропонувати тільки полімерний матеріал.
Конструкційна металева опора глибоко оцинкована зсередини та зовні зануренням у цинкову ванну.Жорсткий поліуретан високої щільності забезпечує легке та міцне зчеплення між внутрішньою металевою стійкою та зовнішнім полімерним покриттям.
Зовнішнє покриття цільної деталі без стиків із ударостійкого полімерного матеріалу:

  • Без іржі та корозії
  • Пастоподібні формовані фарби, стійкі до УФ-випромінювання.
  • Самозагасання у вогні

Виробник ROSA також використовує цю технологію у виробничому процесі для паркових стовпів освітлення. Це значно покращує їх експлуатаційні характеристики, крім того, що надає особливого архітектурного стилю об'єкту вуличного благоустрою.
Такі вуличні стовпи зручні у транспортуванні та значно полегшують можливості монтажу та обслуговування.

Вгору