Скачати каталоги виробників продукції для зовнішнього освітлення 

Обрати каталог, щоб скачати тут

 

Державні будівельні норми України В.2.5-28:2018 Природне і штучне освітлення

Скачати

Каталоги на вуличне освітлення на деякі наші продукти.

Серед наших виробників ви знайдете відомі світові бренди з виробництва вуличного зовнішнього освітлення.
Ми пропонуємо для ваших проектів каталоги на опори освітлення - вуличні та паркові, з синтетичним покриттям та металеві стовпи освітлення, величезний асортимент на світлодіодних вуличних світильники, світильники та прожектори для ландшафтного освітлення, фасадні світильники та прожектори.


Каталоги на настінні, або як їх ще називають, накладні фасадні світильники .

Вони встановлюються на стінах або козирках для освітлення відкритих просторів представлені широко в нашому асортименті і своєю ціною зможуть задовольнити бюджет будь-якого розміру. Універсальність настінних світильників виявляється в широкій області їх застосування.

Завантажити каталоги на асортимент паркового та вуличного освітлення.

У каталогах паркові опори освітлення, вуличні світлодіодні світильники, вуличні освітлювальні опори.
Виготовлення кожного виду продукції має свою особливу технологію виробництва, яка забезпечує тривалий термін служби світлодіодного вуличного освітлення та надійні експлуатаційні характеристики. При цьому, сучасні комп'ютеризовані лінії виробництва дозволяють зберігати гнучке ціноутворення на всі позиції зовнішнього освітлення, які пропонують наші фабрики.Можна це побачити на прикладі виготовлення тих самих опор зовнішнього освітлення, так як асортимент, що пропонує компанія СМАРТ ЛАЙТИНГ займає великий діапазон - від бюджетного освітлення оцинкованими опорами автомобільних доріг до ексклюзивних стовпів освітлення, що прикрашають архітектуру торгових центрів та офісних будівель.
Зовнішнє оздоблення всіх вуличних освітлювальних приладів та світлових стовпів забезпечує найвищу довговічність навіть в екстремальних кліматичних умовах, у морських районах або в зонах з присутністю особливо корозійних факторів.
Продукція, що пропонується в каталогах нашою компанією  є в основному проектним рішенням, тому остаточна пропозиція є одним з етапів виконання проекту зовнішнього освітлення, тобто складанням специфікації. При формуванні бюджету вашого об'єкту наші фахівці врахують усі ваші можливості та побажання та складуть для вас оптимальний світлотехнічний проект із розстановкою світильників та опор освітлення. Оскільки ми є офіційним дистриб'ютором усіх виробників, продукцію яких пропонуємо на українському ринку наші каталоги на вуличне освітлення є найоптимальнішим рішенням щодо вартості обладнання для зовнішнього освітлення.
Для отримання повної інформації та цінової пропозиції щодо продуктів, що вас зацікавили, просимо звернутися до наших фахівців.