Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Вуличні Led світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лед світильники вуличні

набули велике поширення останнім часом для освітлення міських вулиць та площ, громадських відкритих територій, автомобільних доріг та трас, спортивних майданчиків тощо.
Популярність вуличних ліхтарів та світильників лід для вуличного освітлення обумовлена ​​важливими експлуатаційними перевагами. Світловий потік вуличних світлодіодних світильників, при порівняно невеликій споживаній потужності, значно перевищує світловий потік таких же зовнішніх світильників на розрядних або енергозберігаючих лампах. Також термін служби зовнішніх світлодіодних джерел світла в 5-10 разів довше ніж інших зовнішніх світильників.
Виробники вуличних світильників лід представлені у нашому асортименті великою лінійкою дизайнерських рішень, величезною кількістю номіналів потужностей та ціноутворенням, здатним задовольнити будь-який розмір бюджетів. Вся продукція має необхідні європейські сертифікати, що повністю відповідають вимогам законодавства України для успішної участі у тендерах та державних закупівлях.

Ефективний led світильник вуличний та його основні особливості

Світлодіодне вуличне освітлення – це сучасне рішення, яке відкриває нові можливості для декоративного оформлення екстер'єру, реалізацій технічних завдань та експлуатаційних вимог для всіляких сфер застосування – освітлення вулиць, проїжджих частин, пішохідних переходів, прогулянкових доріжок, громадських майданчиків, прибудинкових територій та ін.Їх використання у проектах благоустрою міст підвищує ступінь безпеки та комфорту, гармонійно прикрашає та перетворює вулиці, площі та квартали. Компанія СМАРТ ЛАЙТІНГ забезпечить вас повним технічним та комерційним супроводом у процесі замовлення світлотехнічного обладнання для вашого проекту зовнішнього освітлення. Ми підберемо найбільш підходящу висоту опор для вашого проекту та необхідну потужність світлодіодного світильника для зовнішнього застосування. Складемо специфікацію для підібраного обладнання, виходячи з ваших побажань до кошторису та формування бюджету.

Як вибрати та купити вуличні світильники в інтернет магазині?

Компанія СМАРТ ЛАЙТИНГ запропонує ідеальне рішення для вибору та придбання світлодіодної продукції для зовнішнього освітлення. Якість виробів підтверджена гарантією від виробників понад 3-х і 5-ти років.
Різноманітність вибору можна систематизувати за певними категоріями зовнішніх світильників:
• Консольні світильники, що монтуються на консольну опору освітлення або оголовник
• Стовпові, які монтуються безпосередньо на освітлювальну опору або стовп
• Підвісні, кріпляться до тросів та канатів над бульварами та широкими міськими вулицями
• Прожекторні, встановлюються на прямокутний оголовник на великій висоті для освітлення великих майданчиків
Як і у всіх світлодіодних світильників, існує градація колірних температур, яка дозволяє створювати певні світлові сцени, рекомендовані світлотехніками для різних цілей:
- теплий колір 2400-3600К, застосовний для використання у внутрішньодворовому та внутрішньоквартальному освітленні, що створює обстановку комфорту та затишку,
- нейтральний 4000-5200К, для освітлення історичних та архітектурних площ, де необхідно повністю підтримати вже створений стиль екстер'єру,
- холодний 5400-6400К, автобани, шосе та пішохідні переходи, для концентрації водійської уваги та створення ефекту зосередженості.
Щоб повною мірою якісні
Чтобы в полной мере качественные led світильники вуличні змогли окупити вкладені в них інвестиції, необхідно найбільш ефективно розмістити їх на місцевості і підібрати висоту установки, правильний світловий відбивач і світлодіодну лінзу. Світлотехнічний проект з рекомендаціями щодо встановлення світильників та підбору опор освітлення та комплектуючих до них вам виконають наші технічні фахівці.Для швидкого підбору потужності світлодіодного зовнішнього світильника на потрібній висоті та частоті розміщення опор можемо дати наступні приклади розміщення світлодіодних вуличних світильників з розмірами:
- Зовнішній декоративний LED світильник потужністю 30W з опаловим розсіювачем на висоті 4м, рекомендується відстань між опорами 22м, ширина дороги 3 метри
- Зовнішній LED світильник потужністю 40W з широкою оптикою на висоті 6м, відстань між опорами 30м, ширина дороги 5,5 метрів
- Вуличний LED світильник потужністю 150W з широкою оптикою на висоті 12м, рекомендується відстань між опорами 45м, ширина дороги 11 метрів.
Необхідно також враховувати ступінь захищеності світильників від проникнення пилу та вологи IP, згідно з вимогами українських будівельних норм, показник має бути не менше 54, що повною мірою можуть забезпечити справді якісні виробники вуличних лід світильників, яких ми представляємо в Україні. Якість та довговічність корпусів світильників забезпечується анодуванням металевих частин зовнішніх світильників, гарантією на покриття понад 15 років, або високоякісним вандалозахищеним пластиком.

Купити вуличний світильник в Україні

Наша компанія пропонує найкращі умови для придбання зовнішнього освітлення в Україні. Серед основних наших переваг, за якими світлодіодні вуличні світильники купити можна саме у нас, варто зазначити:
• Асортимент, здатний задовольнити будь-який розмір бюджету та естетичні вимоги дизайну
• Кваліфікована допомога спеціалістів та професійний підбір обладнання
• Продукція, повністю сертифікована на відповідність європейським стандартам та забезпечена гарантією від виробників
• Ціни від заводів-виробників з Польщі, Франції, Італії, Туреччини, без посередників та перепродавців
• Сучасна система логістики, що забезпечує постачання та комплектацію в найкоротші терміни
Ми підберемо для вас оптимальний тип світильника для вулиці, території за вашими вимогами до дизайну та технічними характеристиками. Доставка по всій Україні. Оригінальний проект, розроблений індивідуально для кожного замовника, дозволить вам найкращий світлодіодний вуличний світильник купити за мінімально можливий бюджет з ідеальним сервісом та оптимальним технічним рішенням.

Вгору