Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Світлові опори Fumagalli

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркові світлові опори Fumagalli

Міські площі, парки сквери, бульвари — елементи навколишнього простору, які потребують освітлення та гармонійного доповнення міського екстер'єру та вуличного простору. Багаторічний досвід італійського виробника Fumagalli у виготовленні вуличних освітлювальних установок дозволив нам створити комплексну пропозицію щодо декоративного, ландшафтного, зовнішнього освітлення.
Компанія Fumagalli розробила та запатентувала унікальну друковану технологію, зареєстровану як FUMATECH. Технологія Fumatech наділяє світлові паркові стовпи такими ж характеристиками міцності, як металевий стовп, у поєднанні з усіма перевагами з точки зору стійкості до іржі і корозії, які може запропонувати тільки полімерний матеріал. При цьому паркові опори мають естетично привабливий вигляд, який гармонійно поєднується і з класичною міською архітектурою та сучасними хай-тек урбаністичними інсталяціями.
Паркові світлові опори Fumagalli мають різний діаметр, незвичайні форми, до них також можуть бути додані консолі та оголовники. Завдяки поліуретановому покриттю вони стійкі до ультрафіолетового випромінювання і не піддаються корозії.
Fumagalli виробляє 9 серій освітлювальних опор та понад 30 найменувань з діапазоном висот від 80см до 6ти метрів.
Освітлювальні опори Fumagalli виготовляються на високотехнологічному виробництві Італії. У світлодіодний комплект вуличного освітлення входить опора вуличного освітлення Fumagalli та вуличний світлодіодний світильник Fumagalli. Декоративна паркова опора освітлення Fumagalli покривається зверху синтетичним покриттям з міцного полімерного матеріалу:

  • Без іржі та корозії
  • Паста формованих фарб, УФ-стабілізація
  • Самозагасання під час пожежі

Нові класичні форми світлодіодних паркових стовпів, нові версії консолей та оголовників, нова концепція дизайну легендарних дизайнерських ліхтарів для освітлення парків та скверів.

Вгору