Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Сталеві паркові опори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сталеві паркові опори освітлення

металеві оцинковані стовпи освітлення або пофарбовані сталеві паркові опори, всі вони характеризуються невеликою висотою, від 2.5 м до 5 метрів і використовуються як декоративне або основне зовнішнього освітлення. Спосіб прокладання кабелю застосовується підземний.

Освітлювальні оцинковані паркові стовпи

виконують освітлювальні функції, а також при дотриманні додаткових умов зміцнення та витримки навантажень можуть застосовуватись для розміщення рекламних щитів. Паркові опори зовнішнього освітлення виготовляються з труб діаметр закінчення стовпа - від 57 мм, діаметр біля основи - від 114 мм. Товщина стін – 3-4 мм. Можливі варіанти виготовлення – конструкції захищені від корозії порошковою фарбою або може бути нанесене цинкове покриття у спеціальних оцинкувальних ваннах. Знизу приварюється фланець з отворами кріплення під анкерний вузол, а через них здійснюється кріплення до фундаментного блоку за допомогою метизних виробів.

Паркові сталеві стовпи освітлення

найчастіше функціонально застосовні для встановлення: торшерних чи консольних світильників; а також прожекторів. У нижній частині опори розташовується лючок, що закривається накладною кришкою, який необхідний обслуговування.

Вгору