Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Алюмінієві паркові опори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Алюмінієві паркові опори освітлення

займають невід'ємну частину у проектуванні систем зовнішнього освітлення об'єктів інфраструктури міст та відкритих просторів. Безперечною перевагою алюмінієвих освітлювальних опор перед іншими металевими стовпами освітлення є їхня функціональна та експлуатаційна складові.

Паркові алюмінієві стовпи

прості та зручні в монтажі через їх невелику вагу. Доступні в замовлення кольору на панелі анодування, що зовсім не знижує тривалість експлуатації та стійкість до корозії – гарантія від виробника на паркові металеві стовпи 25 років. Проектантів, архітекторів, ландшафтних дизайнерів приємно радує різноманітність дизайнерських рішень опор та оголовників у парковому освітленні.

Паркові алюмінієві опори

незамінні для територій, для освітлення яких не слід нехтувати декоративним призначенням освітлювальних приладів, що застосовуються. Це такі зони як пішохідні доріжки, парки, сквери, алеї, площі, набережні, двори, території, прилеглі до готельних комплексів та офісних будівель, торгових комплексів, будівель, пам'ятників, місць для відпочинку городян.

Вгору