Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Світлові опори Rosa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлові опори Rosa

Створюють у міському просторі особливу атмосферу та підкреслюють урбаністичну архітектуру сучасних відкритих просторів та ландшафтів. Алюмінієві світлові опори Rosa - це легкі конструкції стовпів, укомплектовані сучасними світлодіодними джерелами світла, які ідеально впишуться в ландшафт міських вулиць, парків та садів. Світлові ліхтарі, виготовлені з алюмінію, майже в 3 рази легші від традиційних сталевих конструкцій.
В даний час все більше містобудівників звертають увагу на легкі алюмінієві конструкції, які не тільки естетичні, але і прості в транспортуванні та складанні. Алюміній стійкий до зовнішніх факторів, а також завдяки анодуванню забезпечується додаткова гамма кольорів. На поверхні стовпів, виготовлених з литого алюмінію, створюється захисний шар, який є гарантією тривалої експлуатації таких конструкцій. Довговічність, безумовно, є однією з характеристик, якими ми повинні керуватися під час вибору системи зовнішнього освітлення
Алюмінієві ліхтарі ROSA виготовляються у великому діапазоні висот, від 2-х до 8-ми метрів, і різноманітними дизайнерськими рішеннями - можуть бути багато прикрашені або виконані в дусі мінімалізму. Щоразу зовнішній вигляд колон та кронштейнів можна адаптувати до зовнішнього вигляду громадського простору або парку, де вони будуть встановлені.

Вгору