Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Сталеві паркові опори GMR Enlights

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

GMR ENLIGHTS виробник паркових опор освітлення

і є лідером в галузі лиття та обробки чавуну для початку 1900-х років. Як один з лідерів галузі зовнішнього освітлення, GMR ENLIGHTS пропонує широкий асортимент класичних опор для громадського благоустрою: вироби від традиційного дизайну до найсучасніших інтерпретацій, здатних надати характеру історичному контексту або престижним міським районам.

Історичні паркові опори GMR ENLIGHTS

для вуличного освітлення було розроблено після ретельного формального дослідження: кожна деталь була вивчена задля досягнення максимального естетичного результату. Якість паркових стовпів освітлення гарантується не тільки точністю дизайну, але також вибором найкращого оздоблення та пошуком найефективніших механічних рішень. Всі наші історичні опори освітлення призначені для світлодіодних ліхтарів та історичних освітлювальних приладів, які встановлюються безпосередньо на опорі або за допомогою кронштейнів. Всі історичні опори освітлення GMR ENLIGHTS мають високу корозійну стійкість завдяки гарячому цинкуванню та спеціальній обробці поверхні, розробленій спільно з постачальниками фарб.

Колекції дизайнерських опор освітлення GMR Enlights

Включають прості та сучасні рішення, а також вироби з більш вишуканим дизайном. Освітлювальні опори, що ідеально гармонують з освітлювальною арматурою, перетворюються на складні об'єкти: стовпи для вуличного освітлення сучасних центрів та престижних житлових районів, алей, парків та велосипедних доріжок. Ці ж вироби можна використовувати як опори для зовнішнього освітлення приватних і комерційних приміщень, а також садів. Колекції дизайнерських вуличних опор GMR Enlight зливаються із освітлювальною арматурою, створюючи гармонію у всій системі. GMR Enlight використовує передові будівельні технології, щоб підтримувати високий рівень якості та естетики. Ми пропонуємо рішення, що дозволяють встановлювати різну висоту: від опор 3 і 4 метри для освітлювальних приладів на опорі до опор 6 м і більше з опорними кронштейнами та оголовниками для освітлювальних приладів з бічним кріпленням. Висока якість обробки та механічна міцність. Всі дизайнерські опори освітлення мають високу корозійну стійкість завдяки гарячому цинкуванню і спеціальної обробки поверхні, розробленої спільно з постачальниками фарб. Користувацькі моделі GMR ENLIGHTS має ноу-хау та досвід для розробки опор та спеціальних систем освітлення з ексклюзивним дизайном для престижних проектів зовнішнього освітлення.

Вгору