Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Вуличні фасадні світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фасадний світильник

Підкреслити архітектурні особливості вашого об'єкту, виділити фасад яскравими акцентами на тлі нічного міста вам допоможе група наших проектантів, грамотно спроектувавши та розмістивши фасадне освітлення на фасаді вашої будівлі. Вуличні фасадні світильники застосовуються для освітлення як адміністративних, комерційних будівель, так і для освітлення житлових будинків, заміських комплексів, приватних будівель. Яскравим акцентним освітленням фасадів вирішується в нинішньому будівництві величезна кількість завдань – інсталяція індивідуального архітектурного ансамблю освітлення будівлі для інвесторів та орендарів, залучення клієнтів та покупців до респектабельного закладу магазину чи ресторану, створення м'якого затишного домашнього підсвічування для приватних замовників.

Якісні фасадні світильники led та їх основні переваги

Якісні освітлювальні прилади для освітлення будівель виробляються нашими партнерами в широкому асортименті і можуть бути застосовані в будь-якому функціональному призначенні та архітектурному стилі будівлі. Експлуатаційні характеристики дозволять вам на дуже довгий час не замислюватися про варіанти обслуговування та заміну джерел світла. Різні варіанти використання:
- заливання підсвічування фасаду
- акцентне підсвічування фасаду
- настінне кріплення
- стельове кріплення
- кріплення на кронштейнах
- вбудовані світильники в ґрунт
- вбудовані світильники в козирок будівлі
- накладні фасадні світильники
У нашому асортименті ви знайдете безліч варіантів рішень для різних смаків і різних бюджетів. А наші фахівці допоможуть вам візуалізувавши ідею з фасадного освітлення та правильно підібравши обладнання для її реалізації.
Сучасні світильники фасадні світлодіодні можуть створити безліч світлових сцен для фасадного освітлення, серед яких архітектурне силуетне освітлення, фонове підсвічування, що заливає, акцентує акцентна і т.д. Кожен вид освітлення фасаду має свої унікальні особливості та переваги, що дозволяє підкреслити та виділити фасад, виходячи з побажань замовника. За допомогою фонового підсвічування можна створити візуальний ефект об'ємної будівлі великої площі. Світло створюватиме ілюзію великого простору, чого часто намагаються досягти архітектори при невеликих розмірах стін.

Підсвічування, що заливає, дозволяє висвітлити весь периметр будівлі, чітко позначивши його габарити і підкресливши геометрію. Для створення фонового підсвічування та освітлення, що заливає фасад, найчастіше використовують світильники «волл-вошери» (англ. «wall-washer») – довгі світлодіодні лінійки, з IP-захистом – захищені від пилу та вологи, на кронштейнах або безпосередньо кріпляться до фасаду. Ці зовнішні світильники для фасадного застосування можуть бути
-теплого світіння 2400-3600К
- холодної колірної температури 5400-6400К
- різнокольорового RGB світіння для створення динамічних чи статичних світлових сцен.
Можна на об'єкті компонувати різноманітні види світильників, використовуючи світлові акценти на різних місцях фасаду. Часто світловою плямою виділяються окремі частини, наприклад, периметр одного з поверхів або вхідна група. В основному необхідно наголосити на різноманітних декоративних елементах, це створить атмосферу свята. На багатьох будівлях можна побачити невеликі LED-прожектори з вузьким або широким світловим променем для створення акцентних світлових плям.Радимо підбирати такі фасадні прожектори якісних європейських виробників, оскільки це дозволить вам заощадити значні кошти.
 - знизить витрати на енергоспоживання, тому що сучасні світлодіоди забезпечують достатній світловий потік при невеликій споживаній потужності
- економія на обслуговуванні через тривалий термін служби світлодіодних джерел світла без додаткового втручання
- легкість монтажу та лаконічність дизайну через невеликі розміри та вагу світильників

Як фасадний світильник купити в Україні?

Достатньо мати якісний фотознімок або 3d-візуалізацію вашого об'єкта, і наші фахівці зможуть вам підібрати або підказати як інженерно-грамотно і зі смаком можливо втілити мрію як має виглядати ніч ваш фасад. З нашим обладнанням відкриваються нові можливості для реалізації дизайнерських фантазій, втілення цікавих ідей, оскільки ви отримуєте доступ до великого асортименту високоякісної освітлювальної продукції для архітектурного освітлення за розумними цінами. Наша компанія допоможе знайти найкраще рішення, яке дозволить прикрасити фасад, зробити його оригінальнішим.

Підсвічування екстер'єру, організоване за всіма правилами архітектури та світлотехніки, вигідно підкреслить ваш смак та оригінальність перед партнерами та друзями. З нами можна легко знайти найкраще рішення від надійних виробників. Всі вуличні фасадні світильники купити з грамотним технічним та дизайнерським супроводом ви зможете саме у компанії СМАРТ ЛАЙТІНГ. Доставка діє по всій Україні, сучасна організована логістика максимально швидко дозволить втілити найсміливіше проектне рішення.

 

Вгору