Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Паркові світлодіодні світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркові світильники

набули широкого поширення щоб створити унікальний ландшафт території, підкреслити оригінальну атмосферу об'єкту – парку або скверу, прикрасити та виділити архітектуру площі історичного центру, покращити безпеку та комфорт на міських вулицях. Ці цілі досягаються за допомогою світлотехнічного проекту, в якому застосовані сучасні світлодіодні паркові світильники.
На сьогоднішньому світлотехнічному ринку вони представлені у великому асортименті, що дозволить знайти під різні запити ідеальне рішення. Наша компанія пропонує купити садово-паркові світильники високої якості за розумними цінами.
Це чудова можливість організувати привабливий ландшафтний дизайн, розставити правильні акценти, підвищити рівень безпеки та привабливості вашого об'єкту.

Як можна садово-паркові світильники купити в Україні?

Є кілька основних критеріїв, за якими оцінюється даний вид світильників.

 • Надійність та досить довгий термін служби
 • Енергоефективність, що успішно реалізовано у технології світлодіодних світильників
 • простота в експлуатації та обслуговуванні
 • різноманітність дизайнів та сфер застосування

Вони користуються особливою популярністю у комунальних господарств та служб, які відповідають за благоустрій території у громадських місцях. Таке обладнання популярне у архітекторів, дизайнерів довкілля, фахівців з ландшафтного дизайну. Правильно підібравши та встановивши таку інсталяцію освітлення зовнішнього простору, можна створити особливу атмосферу та привернути увагу оригінальним рішенням.Модель світильника садово-паркового купити, що зацікавила вас, купити і підібрати буде досить легко, якщо звернутися до фахівців СМАРТ ЛАЙТИНГ за консультацією. Наша компанія допоможе знайти яскраву дизайнерську концепцію та вибрати оптимальне обладнання для реалізації вашої ідеї. Освітлення буде забезпечувати безпеку і робити вашу територію більш цікавою та привабливою. Функціональність вважається однією з основних вимог у цьому випадку.

Різновиди та типи паркових світильників

Широкий асортимент паркового освітлення необхідно розділити на категорії залежно від способів застосування та монтажу паркових лід світильників. Вони бувають

 • Торшерні світильники найчастіше застосовуються в пішохідних і прогулянкових зонах, так як дають загальне розсіяне освітлення, що заливає. Парковий торшерний світильник встановлюється зверху безпосередньо на опору і може поширювати світло як симетрично навколо себе по всій території, так і асиметрично на тротуар або пішохідну частину.
 • Консольні світильники використовують найчастіше для освітлення проїжджих частин, пішохідних переходів, доріг, там, де є необхідність у сконцентрованій світловій плямі на відстані від опори. Консольні світлодіодні світильники монтуються на консоль або оголовник Г-подібної форми та під кутом до горизонталі дороги залежно від кривої світлорозподілу.
 • Підвісні паркові світильники можуть підвішуватися до консолі, закріпленої на опорі або до тросів, натягнутих між будинками або світловими стовпами.Декоративні паркові світильники з розсіювачами, плафонами або іншими дизайн-елементами є витонченим світловим акцентом, що прикрашає парки, сквери, території навколо офісів, готелів, торгових центрів, адміністративних будівель.

Садово парковий світильник ціна та основні особливості

Сучасний асортимент такої продукції зараз досить різноманітний. Ціна залежить від різних факторів, серед яких потужність, тип, зовнішній вигляд, розмір та багато іншого. Є ряд переваг та недоліків у цій конкретній групі світильників. Вони можуть поставлятися комплектно із плафонами освітлення, які додатково захищають джерела світла від пошкоджень. Так само освітлювальні плафони можуть виконувати роль світлових розсіювачів, що рівномірно і м'яко розподіляють світло, якщо вони виконані в молочному кольорі. Хоча це призводить до втрати світлового потоку близько 30%.

Останнім часом виникла тенденція застосування у проектах світильників з керуванням, що використовуються в реалізаціях програм розумного міста. Інтерфейс таких світильників передбачає велику кількість опцій програмування та налаштування світильника, які налаштовуються, виходячи з технічного рішення для проекту. Це можуть бути світлові сценарії для різних пір року з різною довжиною світлого дня або датчики руху, що регулюють збільшення світлового потоку при наближенні автомобіля або пішохода. За запитом клієнта можливо встановити налаштування користувача з управління світловими сценаріями системи освітлення. Зараз величезна кількість міст у всьому світі йдуть на подібні системи освітлення для економії енерговитрат. Що пояснює велику популярність паркових світильників із керуванням.
Головне купити парковий світильник з необхідними характеристиками по освітленості, функціональності, дизайну, способу керування. Кожен варіант має свої переваги та особливості:

 • Асиметричний світловий потік, застосовується для освітлення тротуарів та пішохідних доріжок
 • Симетричний світловий потік, застосовується для освітлення газонів, паркових майданчиків і громадських місць.
 • Парковий світильник із вбудованим світлодіодним модулем
 • Світильник з адаптером під лампу, що вкручується, з плафоном

Можна придбати якісні паркові світлодіодні світильники у нашій компанії від відомих брендів та дизайнерів. Вони точно будуть по-справжньому яскравим доповненням ваших сміливих архітектурних рішень та технічних завдань.

Купити світильник парковий в Україні

Отримати доступ до величезного асортименту якісної продукції освітлення для зовнішніх територій дуже просто, якщо звернутися до нашої компанії. Ми маємо сотні варіантів рішень світовими дизайнерами у освітленні Outdoor за допомогою продукції, яку ми представляємо в Україні. Компанія СМАРТ ЛАЙТИНГ допоможе вам організувати правильний вибір паркового освітлення, і тут ви з легкістю зможете

• купити ліхтарі для паркового освітлення

• купити дачні ліхтарі

• купити садово-паркові ліхтарі та світильники

• купити дачні світильники

• купити ліхтарі вуличного освітлення

• купити вуличні ліхтарі

• купити ліхтарі для дачі

• купити світильник для ділянки
На всі паркові світильники ціна від заводів-виробників без посередників та додаткових націнок. Тривалі гарантії наших постачальників свідчать про якість, за яку найкращі виробники зовнішнього освітлення Європи готові відповідати. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами!

 

Вгору