Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Вуличні опори освітлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вуличні опори освітлення - важлива деталь екстер'єру об'єкту

Правильно купити вуличні опори освітлення означає не тільки зробити вулиці та дороги безпечними. Необхідно сформувати естетично приємний і незабутній художній вигляд об'єкта, парку або міської площі. Підбір вуличних освітлювальних опор досить складний інженерний та архітектурний процес, оскільки дані вироби досить широко класифікуються, а виробництво та встановлення регулюються строгими нормами та вимогами. Вибираючи вуличні стовпи освітлення, окрім естетичних побажань замовника, слід звертати увагу на безліч нюансів, які впливають на міцність конструкції освітлювального стовпа та безпеку людей, такі як розрахунок вітрових навантажень залежно від вітрової зони місцевості, вага та розміщення обладнання на опорі вуличного освітлення. Компанія Смарт Лайтінг пропонує придбати високоякісні стовпи зовнішнього освітлення різної конфігурації. Вуличні опори освітлення виготовляються у країнах із розвиненою технологічною базою з обробки алюмінію, цинкування сталі, роботи з сучасною світлодіодною оптикою та LED-компонентами — Франції, Італії, Туреччини, Польщі. Представлені освітлювальні стовпи в каталозі характеризуються надійністю, довговічністю, міцністю, великим діапазоном висот та конфігурацією оголовників. На опори вуличного освітлення ціна залежить від усіх цих факторів, а також від безлічі інших нюансів – товщина стінки освітлювальної опори, розмір її основи тощо.Дізнатися вартість різних моделей вуличних ліхтарів, ознайомитись з моделями та асортиментом ви зможете, переглянувши прайси виробників на нашому сайті або отримавши консультацію наших фахівців проектантів-світлотехніків.

Особливості та переваги якісних опор для вуличного освітлення

Опори вуличного освітлення є обов'язковим елементом для забезпечення повноцінної роботи освітлювальних приладів на різноманітних об'єктах, де застосовується зовнішнє освітлення. Вони можуть використовуватися для освітлення територій навколо адміністративних будівель, офісів, готелів, у парках, садах, на вулицях міст, житлових кварталів та на будь-яких інших відкритих територіях. Необхідно підібрати відповідну модель, щоб одержати нормальні експлуатаційні характеристики. Тобто рівномірно розподілена освітленість із найкращими показниками енергозбереження, що забезпечується правильно підібраними висотами зовнішніх стовпів та кроком між опорами. Найбільш поширений варіант - металеві опори вуличного освітлення, які мають багато експлуатаційних переваг. Спеціальний процес фарбування, який гарантує захист від корозійних процесів, забезпечує довговічність та стійкість до агресивних. Додатково забезпечується захист від деформацій та механічних впливів.
Якісні опори від відомих виробників виготовляються із застосуванням унікальних технологій анодування, цинкування, шліфування, фарбування. Продумані та забезпечені легкість та доступність монтажу, простота обслуговування, довговічність та вандалостійкість.Надзвичайно популярними серед замовників останнім часом стали декоративні опори вуличного освітлення, які можуть мати оригінальну конструкцію, незвичайний дизайн. У більшості випадків для забезпечення живлення проводиться підземне укладання кабелю, щоб не порушувати естетичні характеристики. На таку функціональну освітлювальну опору можна встановити не тільки ліхтар, але й датчики руху, камери, датчики освітленості, колонки, інші подібні пристрої, що забезпечують функціональність розумного міста. Всі опори, зроблені відомими брендами і представлені в нашому електронному каталозі, мають важливі переваги.

Ліхтарний стовп модернізовано в оригінальні сучасні опори

Вулиці сучасних міст буквально прикрашають найрізноманітніші ліхтарні стовпи. Зі звичайної деталі індустріального пейзажу вони перетворилися на арт-об'єкти, звертаючи на себе увагу перехожих оригінальною формою, незвичайними матеріалами, якісним світлом. Вуличні опори використовують із 19 століття. Першими були дерев'яні стовпи (зараз їх практично не зустріти), потім залізобетонні, які також потроху йдуть у минуле через велику масу, невеликий термін служби, складний монтаж та інші недоліки. Найсучаснішими на сьогоднішній день вважаються:

  • металеві вуличні опори освітлення – алюмінієві – анодовані, сталеві – найчастіше оцинковані гарячим методом, ковані конструкції – всі вони потрібні для міських умов. Міцні, стійкі до несприятливих погодних умов, довговічні та легкі. Зустрічаються також;
  • освітлювальні опори з композитних матеріалів (базальтопластика, склопластика або опора із синтетичним покриттям - внутрішня металева стійка в поліуретані високої щільності та зовнішнім полімерним покриттям) - застосування сучасних технологій дозволяє створювати вироби з унікальними експлуатаційними властивостями. Вони мають повну електроізоляцію, стійкі до корозії, атмосферних впливів, довговічні. Завдяки відносно невеликій вазі їх зручно транспортувати на значні відстані і вони не складні в монтажі.

Асортимент світлових вуличних опор

Висота їх варіюється від 6 м (для приватних ландшафтів) до 45 м (щогли з блискавковідводами для ілюмінації стадіонів). У міських умовах найчастіше встановлюють металеві вироби висотою 8-9 м. Згідно з цілями застосування, моделі бувають:

  • вуличні (магістральні) – мають посилений каркас, 1-3 кронштейни;
  • спеціальні (щоглові) – необхідні великих просторів (аеро- і морських портів, будмайданчиків, міських площ);
  • декоративні опори вуличного освітлення – встановлюються біля значних архітектурних, культурних об'єктів. Число світильників, конструктив та їхнє розташування залежать від архітектурного рішення дизайнера. Найбільш поширеними моделями стовпів освітлення є: конічний, гранований, з широкою основою та вузькою верхівкою або циліндричний, з круглим перетином. За способом монтажу опори освітлення поділяються на:
  • вкопані - єдина конструкція, яка заривається на певну глибину в грунт і бетонується;
  • фланцеві – бувають такими, що складаються або не складаються. Кріпляться анкерними болтами до забетонованого анкерного вузла.

Наш досвід роботи на світлотехнічному ринку більше 10 років дасть можливість допомогти вам підібрати світлотехнічну установку для освітлення вашої ландшафтної ділянки, створити гармонійну світлову композицію для освітлення приватної території. Для великих інвестиційних проектів, архітекторів та девелоперів ми розробимо та представимо сучасний світлотехнічний проект. Він дозволить вашому об'єкту стати найпомітнішим і найзнаковішим на ринку нерухомості. Завдяки архітектурному рішенню, а також інвестиційно-привабливим завдяки грамотному сучасному інженерному проекту. Наші ціни будуть найнижчими завдяки співпраці безпосередньо з виробниками!! Телефонуйте, щоб створити ультрасучасний проект освітлення будь-якого масштабу та якісно втілити його у життя!


Опори вуличного освітлення купити


Допомогти у пошуку та здійсненні вибору обладнання для освітлення території вашого об'єкту найбільш грамотно та професійно вам допоможуть фахівці СМАРТ ЛАЙТИНГ.Ми пропонуємо відомі європейські бренди, високу якість обслуговування, кваліфіковані консультації, професійне світлотехнічне проектування, величезний асортимент дизайнерських рішень, бюджетні рішення. Грамотний підбір вуличного освітлення під ваш конкретний бюджет може стати ідеальним варіантом для оформлення яскравого індивідуального рішення для благоустрою території. Гарантія від виробників, високотехнологічне виробництво, якість європейських матеріалів – це все забезпечить тривалу та безперебійну роботу вашої установки зовнішнього освітлення.

 

Вгору