Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Сучасне європейське вуличне освітлення
0
Мій кошик

Nowodvorski

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Nowodvorski Lighting – польський виробник світильників, у тому числі світлодіодних світильників для фасадного та ландшафтного освітлення

що працює на ринку з 1994 року. Нині Nowodvorski Lighting працює на 50 ринках країн по всьому світу. Послідовно з невеликого сімейного підприємства компанія перетворилася на одного з найбільших. Компанія вкладає кошти у новітні технології, автоматизацію виробництва, збільшення зайнятості та виробничих потужностей. Загальна площа двох заводів у Ченстохові та Семяновіце-Сленську складає 15 000 м2. Крім того, тут є нещодавно збудований багатоярусний склад площею 4 500 м2 та величезний логістичний центр, який був запущений у вересні 2017 року. Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти понад 5000 штук на день. Компанія докладає всіх зусиль, щоб йти в ногу з новими тенденціями вуличного та зовнішнього освітлення, постійно шукає нові рішення. Nowodvorski пропонує тисячі моделей світильників, у тому числі сучасні, вбудовані вуличні світильники, світильники із гнутого скла, класичні, вуличні світлові стовпчики.
Nowodvorski Lighting регулярно виставляється на ярмарках у Варшаві, Мілані, Франкфурті-на-Майні, Парижі. Оскільки компанія протягом багатьох років представляє свої останні колекції та найцікавіші моделі, вона отримала визнання разом із широким колом архітекторів навколишнього простору, ландшафтних дизайнерів. Участь у подібних маркетингових заходах допомагає бути в курсі переважаючих тенденцій та зміцнювати лідируючі позиції на ринку зовнішнього освітлення.

Розгорнути
Вгору